inosfera.cz » Novinky » Šanci vyrazit do zahraničí „na zkušenou“ mají další české firmy
Šanci vyrazit do zahraničí „na zkušenou“ mají další české firmy

Šanci vyrazit do zahraničí „na zkušenou“ mají další české firmy

Novinky | 27. 11. 2012 | CzechInvest | Převzato ze serveru: CzechInvest

Projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 agentury CzechInvest hledá další české inovativní projekty, které v příštím roce vyšle na několikaměsíční pobyt do zahraničních inkubátorů sbírat nové zkušenosti, kontakty a příležitosti pro rozvoj.

Pátá výzva projektu byla vyhlášena 19. listopadu a firmy, které chtějí využít možnosti rozvíjet své podnikání v zahraničí s minimálními náklady, mohou posílat své přihlášky do 14. února 2013.

Projektu se dosud zúčastnilo 24 firem. Původně pro ně byl připraven jediný inkubátor v kalifornském Sillicon Valley, dnes už mají firmy, které působí v oborech biotechnologie, ICT, life sciences, zdravotnická technika, čisté technologie, nanotechnologie a přesné strojírenství na výběr z dalších čtyř destinací. Kromě západního mohou odcestovat také na východní pobřeží USA, do Švýcarska, Izraele nebo Singapuru. Firmy vybrané v rámci páté výzvy projektu se do vybraných zemí vydají v období od července do prosince 2013.

Projekt je financovaný z programu prosperita Operačního programu Podnikání a inovace 2007 – 2013 (OPPI). Podrobnější informace o něm najdete na stránkách www.czechaccelerator.cz, podmínky účasti včetně přihlášky naleznete na www.czechaccelerator.cz/vyzvy/v-vyzva.

 

Témata:


Sdílejte na Facebooku Sdílejte pomocí Google Bookmarks Sdílejte na Twitteru